Loading
warehouse

صنایع بسته بندی ماهان کارتن آریا البرز واقع در تهران، صفادشت از تولیدکنندگان کارتن های بسته بندی در ایران می باشد که در سال 96 راه اندازی شده و با تکیـه بر نیروهای انسانی جوان و پرتلاش ، سیستم های مدیریتی جدید و دستگاه ها و ماشین آلات کارتن سازی جدید آماده ارائه محصولات و خدمـات به مشتـریان خود می باشد.

این شرکت قصد دارد جهت جذب مشتری و رضایـت آنان، کارتن های بسته بندی با کیفیت خوب اما با قیمـت فوق العاده معقول برای مشتریان خود تولید کند. و با توانایی در زمینه تولید و تامین کارتن های بسته بندی در ابعاد و تعداد مختلف و با ترکیب های گوناگـون ورق های 3لایه و 5 لایه و چـاپ کارتن با رنگ های متفاوت می تواند بخـشی از نیازهای شرکت های مختلف را برطرف نماید. در این مجموعـه سعی ما این است که تمامـی تخصص ها، ابزارها و امکانات صرفـا برای ارائه بهترین کیفیت و تبلیغ کالای شما ، به کار گرفته شود.

هـدف این شرکت این است که نشـان دهد می‌توان هم محصول با کیفیت تولید کرد و هم با قیمـت مناسب بفروش رسانید. و امیدواریم که بتوانیم با کمک مشتریان گرانقدر خود که ما را در جذب سفارشات یاری می نمایند به هدف خود جامعه عمل بپوشانیم.

کارشناسان ما همواره آماده ارائه بهترین راهکارهای صنعت چاپ و بسته بندی به شما صاحبان صنایع می باشند.

Quality control and guarantee

کنترل و تضمین کیفیت :

تمامی مواد اولیه از ابتدای ورود به شرکت تحت کنترل بوده و می بایست مورد تائید کارشناسان ما باشد.که با دانش خود،به طور مداوم آنها را مورد بررسی و نظارت قرار می دهند

work Principles

اصول کار :

اصول کار ما بر پایه ی صداقت و اعتماد، خوش قولی، قیمت مناسب،کیفیت مطلوب و دلخواه خریداران می باشد که با کار گروهی و چابکی و انگیزه ی پرسنل، درصدد برآمدن هر چه بهتر آن هستیم

customer-service

خدمات به مشتریان :

کارشناسان متخصص و با تجربه ی ما در زمینه ی فروش، سفارشات متنوع خریداران را از هنگام پذیرش تا زمان تحویل محصول با دقت نظارت و پیگیری می نمایند. تا خریداران از تامین بموقع در حداقل زمان ممکن نگرانی نداشته باشند.